Neden Reklam Vermeliyim ?Gaziantep Düğün Salonları Platformu hergün yüzlerce ziyaretçi tarafından ziyaret edilir. Genel olarak düğün ve evlilik başlığı adı altında ziyaret edilen sitemizde kullanıcılar yine düğün ve evlilik başlığı altında pek çok reklama rağbet etmektedir. Bize niçin reklam vermeniz gerektiğini bir kaç maddede bir araya getirmeye çalıştık ;

  1. Her ay web sitemizi 10 binden fazla tekil kullanıcı ziyaret edip etkileşimde bulunuyor.
  2. Ortalama firma gösterimi 30 binden fazla sayılara ulaşmıştır.
  3. Genel kullanıcı katılım bölgesi Gaziantep'tir.
  4. Kullanıcıların pek çoğu düğün ve evlilik amaçlı sitemizi ziyaret eder.
  5. Web sitemiz Gaziantep'in en büyük düğün portalı özelliğini taşır.
  6. Düğün salonları İşletmecileri Derneği tarafından onaylanmıştır.


Reklam Kitlesiİnternette reklam vermek kimi zaman yetersiz bir durum olup bir adım öteye gidemiyor. Bu gibi durumlarda sitemizde anketler aracılığıyla pek çok kullanıcımızın sitemizi hangi amaçlar ile kullandığını cinsiyet, görüş bilgilerini veri tabanlarımızda tutmaktayız. Reklamlarımızı iyice analiz ettikten sonra insanların nelerden hoşlandığını analiz ederek onlara reklam gösterimlerinde bulunuyoruz. Kısacası reklamlarınızı kimlere nasıl göstereceğimizi iyi bir analiz sonucunda doğru hedef kitleyi belirledikten sonra yayınlıyoruz.


Reklamım Ne Durumda ?Sitemiz aldığı her reklamın bilgilerini veritabanında tutmaktadır. Gösterim sıklığından tıklanma sayısına pek çok hareket bilgisini sizlere her reklam süresi bitiminde ayrıntılı olarak mail atıyoruz. Ayrıca isterseniz bunu size verdiğimiz kullanıcı panelinde de günlük, haftalık, aylık olarak görebiliyorsunuz.

Reklam vermek her firma için bir kendini tanıtma fırsatıdır. Daha fazla kullanıcıya ulaşma imkanı sağlar. Gaziantep Düğün Salonları Platformu aldığı her reklam için insanlara kazanç garantisi sunar. Ayda 10 bin tekil kullanıcı ver 30 bin sayfa gösterimi ile bizimle çalıştığınıza pişman olmayacaksınız.


Bu sayfayı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Reklam vermek veya daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızdan bize yazın
İletişim sayfası için Tıklayınız