Düğün Fotoğraflarında Güzel Görünmenin Kolay Yolları

Düğün Fotoğraflarında Güzel Görünmenin Kolay Yolları

Kimi insan fotojeniktir kimisi değil, inancını bir kenara bırakın. Bir iki ufak tüyoya dikkat ederseniz, siz de pekâlâ harika bir düğün albümüne sahip olabilirisiniz.

Öncelikle yapmanız gereken ilk şey, fotoğrafçınızla düğününüzden önce, ne tarz pozlarda iyi çıktığınızı konuşup, kararlaştırmak. Örneğin, uzun bir burnunuz varsa, fotoğrafçınızı profil resimleri çekmemesi konusunda uyarabilirsiniz. Sizi hangi açılardan yakalaması gerektiğini


İkinci olarak, en yakın arkadaşınızdan ya da bir aile bireyinizden, gece boyunca sizi takip etmesini, kambur durduğunuzda ya da saçınız bozulduğunda sizi uyarmasını rica etmelisiniz. Rujunuzu da sıkça tazelemeyi unutmayın.

Bir diğer ayrıntı da, poz verirken, ağarlığınızı arkaya atacağınız bacağınıza vermeyi ve önde kalan bacağınızı germeyi hatırlamanız. Bu sayede resimlerinizde daha uzun ve zarif gözükeceksiniz.

Son olarak, gece boyunca gülümsemeyi ve düğün öncesi beyazlattırdığınız o inci dişlerinizi bolca göstermeyi unutmayın. Mutlu bir düğün albümü için, koca bir gülümseme şart :)