Ayıntap Plaza

Kapak Resmi
 

Şu an da Gaziantep ilinde bulunan Ayıntap Plaza'in bilgileri sunulmaktadır. Bu sayfa aracılığıyla Ayıntap Plaza'e ait pek çok hizmeti ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayfa ile Ayıntap Plaza firmasına ait Harita Bilgisi başta olmak üzere Telefon, Adres, Hakkında, Özellikler, gibi pek çok iletişim bilgisini görebilmektesiniz.


Lütfen Firma Hakkındaki Görüşlerinizi Alt Kısımda ki Yorum Bölümüne Yazınız. Bu Sayede Sizden Sonraki Ziyaretçilerimiz Firma Hakkında Bilgi Sahibi Olabilmektedirler.

Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli , yemeksiz seçenekleriyle birçok kişinin tercihi olan Ayıntap Plaza Düğün Salonu, lüks bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi aracıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır. Klimalarımız tüm misafirlerimizin rahat edeceği şekildedir. Büfemizde her şey bulunabilir, çiçek siparişi verip, fotoğraf çektirip, kuaförümüzden faydalanabilirsiniz. Ayıntap Plaza Düğün Salonu. Salonlarımız 1500 kişiye kadar yemekli - yemeksiz hizmet verme kapasitesine sahiptir.

Salon Sayısı : 1 Adet Salon Kapasitesi : 1000-1500 Kişilik

Açık otopark Açık Otopark
kar efekti Kar Efekti
Özel efekt Özel Efekt
canlı yayın Canlı Yayın
davul Davul
havalandırma Havalandırma
klima Klima


Adres : Org.Kenan Evren Bulvarı No:150-152 (Opet Karşısı) Şahinbey/GAZİANTEP
Telefon : (0342) 2265252 -2253040 Cep : Belirtilmedi Email : info@ayintapplaza.com
Firma Sahibi :
Belirtilmedi
Kuruluş Tarihi : 2009 Web Site : http://ayintapplaza.comAyıntap Plaza - Resim Galerisi (4)Sosyal Ağlarda Paylaş


sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş
Gaziantep Web Tasarım

Ayıntap Plaza Hakkında - ( 0 ) Yorum Yapılmıştır...

“ Ayıntap Plaza ” Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir ?

1 Puan
2 Puan
3 Puan
4 Puan
5 Puan