Çankaya Plaza

Kapak Resmi
 

Şu an da Gaziantep ilinde bulunan Çankaya Plaza'in bilgileri sunulmaktadır. Bu sayfa aracılığıyla Çankaya Plaza'e ait pek çok hizmeti ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayfa ile Çankaya Plaza firmasına ait Harita Bilgisi başta olmak üzere Telefon, Adres, Hakkında, Özellikler, gibi pek çok iletişim bilgisini görebilmektesiniz.


Lütfen Firma Hakkındaki Görüşlerinizi Alt Kısımda ki Yorum Bölümüne Yazınız. Bu Sayede Sizden Sonraki Ziyaretçilerimiz Firma Hakkında Bilgi Sahibi Olabilmektedirler.

Rüya gibi bir günü, rüya gibi bir mekanda yaşamak ister misiniz. Çankaya Plaza 1100 metrekarelik lüx salonuyla, 1500 kişilik kapasitesiyle; klima, ücretsiz otopark, 6 m tavan yüksekliği gibi bir çok düğün salonunda bulunmayan özellikleriyle size hayatınızın en güzel dakikalarını en iyi şekilde geçirme imkanı sunnmaktadır. Salonumuz, yeni yüzyıl tasarımlarının içinde varolup, dizaynı ve rahatlığıyla size rüya gibi bir gün yaşatma garantisi vermektedir. Düğün, sünnet, doğum günü, konser, tiyatro gösterimi, özel toplantılarda Yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan ÇANKAYA PLAZA size lüx mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de en iyi hizmeti sunmaktadır.

Salon Sayısı : 1 Adet Salon Kapasitesi : Belirtilmedi

wifi Wifi
Açık otopark Açık Otopark
klima Klima


Adres : Güneykent Mah. 500 Evler Civarı 236 Nolu Sk. No:21 / L Şahinbey / GAZİANTEP ( Migros Market Altı )
Telefon : 0 342 360 51 51 - 0 342 360 59 90 Cep : 0 533 250 47 88 Email : bulentkaya_300@hotmail.com
Firma Sahibi :
Bülent KAYA
Kuruluş Tarihi : Belirtilmedi Web Site : http://plazacankaya.comÇankaya Plaza - Resim Galerisi (3)Sosyal Ağlarda Paylaş


sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş
Gaziantep Web Tasarım

Çankaya Plaza Hakkında - ( 0 ) Yorum Yapılmıştır...

“ Çankaya Plaza ” Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir ?

1 Puan
2 Puan
3 Puan
4 Puan
5 Puan