Kavaklık Şato

Kapak Resmi
 

Şu an da Gaziantep ilinde bulunan Kavaklık Şato 'in bilgileri sunulmaktadır. Bu sayfa aracılığıyla Kavaklık Şato 'e ait pek çok hizmeti ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayfa ile Kavaklık Şato firmasına ait Harita Bilgisi başta olmak üzere Telefon, Adres, Hakkında, Özellikler, gibi pek çok iletişim bilgisini görebilmektesiniz.


Lütfen Firma Hakkındaki Görüşlerinizi Alt Kısımda ki Yorum Bölümüne Yazınız. Bu Sayede Sizden Sonraki Ziyaretçilerimiz Firma Hakkında Bilgi Sahibi Olabilmektedirler.

Şato restaurant göktekin kardeşler tarafından 30 Haziran 1982 yılında fuar alanında hizmete başlamıştır. 410 kişilik kapalı alan ve 200 kişilik açık alanı ile Gaziantep halkının damak zevkine hitaben işinin ehli aşçılar ve servis elemanları ile, tek salonla yemekli ve yemeksiz olarak hizmetine başlamıştır. Düğün,kokteyl,balo,ve her Çarşamba gündüz bayanlar matinesi yaparak gaziantepte eğlence sektöründe birçok yeniliği Gaziantep\'li hemşehrilerine sunmayı kendilerine ilke edinmiştir. Gaziantep eğlence sektöründe hep ilklere imza atan şato restaurant, ünlü sanatçılrıda Gaziantep,e konserler için getirmiştir. 1993 yılında salonumuzu 540 kişilik olarak yeniden dizayn ettik. 2008 yılında gaziantebin kavaklık semtinde 100.yıl parkı içinde 7000 metrekare alan üzerine 4 salonlu kavaklık şato restaurant olarak hizmete devam ediyor. 220 kişilik alakart salon,360 kişilik mavi salon,480 kişilik kırmızı salon ve 1100 kişilik balo salonu olmak üzere toplam 2100 kişiye aynı anda hizmet verilebiliyor. Her Pazar 08 ile 12 arası açık büfe kahvaltı hizmetimiz bulunmaktadır. Açık ve kapalı otoparkı ile güneydoğunun ilk ve tek 4 salonlu restoranıdır.

Salon Sayısı : 4 Adet Salon Kapasitesi : 1000-1500 Kişilik

Açık otopark Açık Otopark
kapalı otopark Kapalı Otopark
havalandırma Havalandırma
klima Klima


Adres : 100. Yıl park içi masal parkı yanı sarıgüllük mah. Şehitkamil / GAZİANTEP 27500 Şehitkamil / GAZİANTEP
Telefon : 0 342 338 8787 Cep : Belirtilmedi Email : info@kavakliksato.com
Firma Sahibi :
Belirtilmedi
Kuruluş Tarihi : 1982 Web Site : http://kavakliksato.comKavaklık Şato - Resim Galerisi (3)Sosyal Ağlarda Paylaş


sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş
Gaziantep Web Tasarım

Kavaklık Şato Hakkında - ( 0 ) Yorum Yapılmıştır...

“ Kavaklık Şato ” Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir ?

1 Puan
2 Puan
3 Puan
4 Puan
5 Puan