Beytahtı Plaza İslahiye

Kapak Resmi
 

Şu an da Gaziantep ilinde bulunan Beytahtı Plaza İslahiye'in bilgileri sunulmaktadır. Bu sayfa aracılığıyla Beytahtı Plaza İslahiye'e ait pek çok hizmeti ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayfa ile Beytahtı Plaza İslahiye firmasına ait Harita Bilgisi başta olmak üzere Telefon, Adres, Hakkında, Özellikler, gibi pek çok iletişim bilgisini görebilmektesiniz.


Lütfen Firma Hakkındaki Görüşlerinizi Alt Kısımda ki Yorum Bölümüne Yazınız. Bu Sayede Sizden Sonraki Ziyaretçilerimiz Firma Hakkında Bilgi Sahibi Olabilmektedirler.

İSLAHİYENİN MERKEZİNDE ULAŞIM VE PARK SORUNU OLMAYAN NEZİH FERAH VE KLİMALI BİR ORTAMDA SİZ DEĞERLİ HALKIMIZA HİZMET VERMEK İÇİN 2011 YILINDA AÇILIŞI YAPILAN DÜĞÜN SALONUMUZA SİZLERİ BEKLİYORUZ. DÜĞÜN SALONUMUZ İKİ KATLI OLUP BİRİNCİ KATI 750 KİŞİLİKTİR.İKİNCİ KATI 400 KİŞİLİKTİR. YEMEKLİ YEMEKSİZ MEVLİTLİ MEVLİTSİZ ORKESTRALI VEYA ORKESTRASIZ DÜĞÜN, NİŞAN, KINA, TOPLANTI ORGANİZASYONLARI İÇİN SALONUMUZ YILIN 12 AYI SİZLERİN HİZMETİNİZDEDİR.

Salon Sayısı : 2 Adet Salon Kapasitesi : 500-1000 Kişilik

Açık otopark Açık Otopark
kamera çekimi Kamera çekimi
davul Davul
klima Klima
jeneratör Jeneratör


Adres : SLAHİYE MERKEZ ESKİ SU DEĞİRMENİ YANI CEVDETPAŞA MAHALLESİ Ş.MEHMET AYDIN CADDESİ HACI VELİ CAMİSİ YANI MEZBAHANE YANI (İSLAHİYE MERKEZDEDİR)
Telefon : 0342 862 22 96 Cep : 0533 765 65 88 Email : Belirtilmedi
Firma Sahibi :
Belirtilmedi
Kuruluş Tarihi : 2011 Web Site : BelirtilmediBeytahtı Plaza İslahiye - Resim Galerisi (6)Sosyal Ağlarda Paylaş


sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş
Gaziantep Web Tasarım

Beytahtı Plaza İslahiye Hakkında - ( 0 ) Yorum Yapılmıştır...

“ Beytahtı Plaza İslahiye ” Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir ?

1 Puan
2 Puan
3 Puan
4 Puan
5 Puan