Burç Park

Kapak Resmi
 

Şu an da Gaziantep ilinde bulunan Burç Park'in bilgileri sunulmaktadır. Bu sayfa aracılığıyla Burç Park'e ait pek çok hizmeti ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayfa ile Burç Park firmasına ait Harita Bilgisi başta olmak üzere Telefon, Adres, Hakkında, Özellikler, gibi pek çok iletişim bilgisini görebilmektesiniz.


Lütfen Firma Hakkındaki Görüşlerinizi Alt Kısımda ki Yorum Bölümüne Yazınız. Bu Sayede Sizden Sonraki Ziyaretçilerimiz Firma Hakkında Bilgi Sahibi Olabilmektedirler.

Burç ormanlarına girdikten hemen sonra sizi rüya gibi bir mekan karşılıyor. Gaziantep, yemyeşil bahçesi, güler yüzlü personeli, modern ve nostaljiyi aynı anda barındıran çizgisi, yöresel ve dünya mutfağındaki özel tatları bir arada bulabileceğiniz zengin menüsüyle orman içinde bir mekana kavuştu. 1500 kişilik çim alanı bulunan tesisimiz, yaz aylarında havuz başı partileri verebileceğiniz, aileniz ve sevdiklerinizle nezih akşam yemekleri yiyebileceğiniz, iş toplantılarınızı düzenleyebileceğiniz, Gaziantep’in özlem duyduğu kır düğünlerini rahatlıkla yapabileceğiniz şık bir mekan görünümünde. Ayrıca yaz aylarında yetişkinler ve çocuklar için tasarlanmış yüzme havuzlarımızda doğanın içinde hoş vakit geçirebileceksiniz. Soğuk kış günlerinde ise yine iç mekanda bulunan V.I.P salonunda iş görüşmeleri yapabilecek, 120 kişilik kapalı restaurantta ise ödüllü cheflerimizin hazırladığı muhteşem yemeklerden tadabilme fırsatı bulabileceksiniz. Ayrıca pazar günleri Brunch keyfini de yine bu doğa harikası ortamda yaşayabileceksiniz. Dekorasyonda kullanılan ahşap yapı, modern ve şık ambiyansı, sizi adeta geçmiş ve gelecek arasında bir zaman yolculuğuna çıkartıyor. Hijyen olmazsa olmazlarımız arasında ve bunu daha içeri girer girmez fark edebiliyorsunuz. Personelimizin tamamı kendi konularında eğitim almış kişiler tarafından seçilmiştir. Daha fazla zaman kaybetmeden siz de Burçpark’ ı keşfedin. Bu doğa içindeki güzelliğe kayıtsız kalamayacaksınız.

Salon Sayısı : 2 Adet Salon Kapasitesi : 1000-1500 Kişilik

wifi Wifi
Açık otopark Açık Otopark
Özel efekt Özel Efekt
sis gösterisi Sis Gösterisi
kamera çekimi Kamera çekimi
davul Davul
klima Klima
yemek servisi Yemek Servisi


Adres : Burç Orman İçi No:1 ŞahinBey / Gaziantep
Telefon : 0342 360 76 30 Cep : Belirtilmedi Email : burcpark@burcpark.com
Firma Sahibi :
Belirtilmedi
Kuruluş Tarihi : Belirtilmedi Web Site : http://www.burcpark.comBurç Park - Resim Galerisi (4)Sosyal Ağlarda Paylaş


sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş sosyal ağlarda paylaş
Gaziantep Web Tasarım

Burç Park Hakkında - ( 0 ) Yorum Yapılmıştır...

“ Burç Park ” Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir ?

1 Puan
2 Puan
3 Puan
4 Puan
5 Puan